Blog

 

Oficjalna premiera „Central Park. Kraina Koe”!

08 listopada 2017

Godzina „zero” wybiła! Długo oczekiwana premiera „Central Park. Kraina Koe” stała się faktem. Poza tremą i wielką radością towarzyszy nam ciekawość, jak na baśniowe przygody Patryka, Ogiego i Algrid zareagują młodzi czytelnicy. Od 8 listopada debiutancka powieść Joe Windy dostępna jest w salonach Empik oraz w sklepie internetowym empik.com.

Czytając książkę i przeglądając ilustracje, można odnieść wrażenie, że tworzenie takiego wydania to prosta i przyjemna sprawa. Rzeczywiście, przyjemna jest, ale bardzo czasochłonna i skomplikowana. Pracę nad nią trwały ponad 6 lat, kosztowały mnóstwo zaangażowania i poświęceń, ale Joe Windy twierdzi, że naprawdę było warto!

„Central Park. Kraina Koe” nie miałby tak dobrego startu, gdyby nie partnerzy, którzy wspierają Joe Windy w debiucie książkowym. Dzięki Domowi Wydawniczemu Rebis i sieci Empik powieść ma okazję dotrzeć do szerokiej rzeszy młodych czytelników. Z kolei po stronie medialnej patronatami wspierają nas KiwiGroup, Czas dzieci, eGaga Magazyn, Qlturka i Victor-Junior.

Bardzo się cieszymy, że w debiucie towarzyszy nam mnóstwo życzliwych ludzi, którzy trzymają kciuki za I tom „Central Park. Kraina Koe”. Wiosną ukaże się druga część powieści. Tytuł otwiera całą serię książek „Strażnicy Globusa”, w których będziemy mogli śledzić przygody Patryka i jego przyjaciół w innych częściach świata – zarówno tego rzeczywistego, jak i baśniowego.

Jeszcze chwilę świętujemy i zabieramy się do pracy. Wszak nowe historie i ilustracje same nie powstaną. „Strażnicy Globusa” czekają!