Blog

 

„Central Park. Kraina Koe” na MTK w Krakowie

27 października 2017

Tłumy ludzi, niezliczona liczba tytułów książkowych oraz niezapomniane spotkania z autorami. My nie mogliśmy wprost ochłonąć po naszej krakowskiej przygodzie. „Central Park. Kraina Koe” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i ściągnął do Dziecięcej Strefy Warsztatowej mnóstwo młodych czytelników!

Spodziewaliśmy się, że drugi dzień Targów przyciągnie sporo odwiedzających, ale to, co działo się w obiektach wystawienniczych EXPO Kraków, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno Joe Windy, autor książki, jak i Wiesław Skupniewicz – twórca ilustracji do „Central Park. Kraina Koe”, ze względu na intensywność spotkania nie mieli nawet czasu napić się wody.

Joe Windy opowiadał młodym czytelnikom o tajemniczych miejscach Central Parku i ich odpowiednikach w baśniowym świecie książki. Z kolei Wiesław Skupniewicz rysował głównych bohaterów powieści i wręczał ilustracje odwiedzającym stoisko dzieciom. Musielibyście zobaczyć te kolejki. Każdy chciał mieć taką pamiątkę z Targów.

Zamów „Central Park. Kraina Koe”

XXI Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie były również niepowtarzalną okazją do zakupu przedpremierowych egzemplarzy „Central Park. Kraina Koe” w promocyjnej cenie. Pierwsze książki trafiły do rąk czytelników już w Dziecięcej Strefie Warsztatowej. Później Joe Windy i Wiesław Skupniewicz przenieśli się na stoisko Domu Wydawniczego Rebis, gdzie autorzy jeszcze przez ponad godzinę promowali debiutancki tytuł. Tu znów: Joe Windy nie mógł przestać opowiadać, a Wiesław Skupniewicz rysować. Taaaaaakie było zainteresowanie.

Ściągnij aplikację „Central Park. Kraina Koe”

Z żalem opuszczaliśmy krakowskie Targi, bo z przyjemnością zostalibyśmy dłużej. Jednak mamy poczucie, że pozostawiliśmy wspaniałe wspomnienia w pamięci fanów opowieści o przygodach Patryka oraz jego przyjaciół. Mamy też nadzieję, że za rok znów zawitamy pod Wawel z nowymi historiami i będziemy mogli porozmawiać o legendach oraz magii baśniowych krain.