Książka

Nie szukaj magii na końcu świata. Jest bliżej niż myślisz. W sercu Twojego miasta.

 

Książka Central Park. Kraina Koe to fascynująca opowieść o twórczej mocy wyobraźni, sile przyjaźni, odwadze i determinacji, która tkwi w każdym dziecku. Napisana barwnym językiem, pełna dramatycznych przygód, mrocznych tajemnic i wyrazistych postaci pochłonie bez reszty każdego młodego Czytelnika.

Opowiada historię podróży Patryka i jego przyjaciół – Ogiego i Algrid – przez Krainę Koe. Królestwo to ginie, a znakiem upadku są umierające drzewa. Według prastarej legendy tylko przybysz ze świata zewnętrznego może je uratować. Tym przybyszem jest właśnie Patryk.

Baśniowe królestwo jest dokładnym odwzorowaniem Central Parku z uwzględnieniem topografii terenu oraz szczegółów architektonicznych. Fabuła książki pozwala poznać ważne i popularne miejsca Central Parku, a jednocześnie przenosi nas w świat przygody, magii i walki dobra ze złem.

Co spotka dzieci na drodze do odkrycia prawdy? Kto okaże się zdrajcą a kto przyjacielem? Czy zdołają uratować swój świat?

Central Park. Kraina Koe to nie tylko książka. Aplikacja mobilna pozwalająca poznać prawdziwy nowojorski park oraz fantastyczny świat z pewnością wyróżnia tytuł spośród innych.O autorze olaf_small

Olaf Jarzemski (pseudonim Joe Windy) podróżnik, alpinista, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci, Oli i Eryka. Nieustannie szuka inspiracji w otaczającym go świecie. Central Park. Kraina Koe, niezwykła opowieść dla młodszych czytelników, to jego debiut literacki. Autor na co dzień prowadzi firmę marketingową i podąża za marzeniami.

 
Wydawca: Dom Wydawniczy Rebis | www.rebis.com

Koordynacja projektu: oficyna wydawnicza i agencja ilustracyjna  Joe Windy sp. z o.o | www.joewindy.com